I.

Joga dla dzieci ( 6-10 lat )      Sobota godz 11:00

Zajęcia z jogi korzystnie wpływają na nasze mięśnie, kształtują prawidłową postawę i dodaje witalności. Dodatkowym atutem Jogi jest wpływ na naszą psychikę - wycisza, uspokaja oraz wzmaga koncentrację.

Zajęcia odbywają się bez opiekunów

Cena - 25 zł

II.

Zajęcia motoryczno - sensoryczne  ( Nowość ) !!!

Treningi wspierające rozwój motoryczno - sensoryczny.

1. Trening dedykowany dzieciom w wieku 3-5 lat ma na celu wsparcie rozwoju motorycznego i sensorycznego. Poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia, prowadzone w w konwencji gier i zabaw ruchowych, w naturalny sposób, wprowadzimy poprawne wzorce ruchowe, utrwalimy prawidłową postawę ciała Twojego dziecka. Pracując zgodnie z etapem i rytmem rozwoju zapewniamy optymalne warunki do budowania nowych kompetencji oraz harmonijnego rozwoju tzw: dużej motoryki.

Sobota godz 16:00

Cena 40 zł dziecko + 10 zł rodzic

2. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat skoncentrowane na realnym wspieraniu rozwoju sensorycznego oraz utrwalanie prawidłowych nawyków posturalnych i motorycznych. A wszystko to w konwencji zabawy!

Sobota godz 17:00

Cena 40 zł dziecko

Ćwicząc regularnie Twoje dziecko zyskuje : prawidłową postawę ciała, lepszą sprawność ruchową, większą równowagę i koordynację, większą świadomość ciała, lepszą kontrolę ciała, usprawnione przetwarzanie sensoryczne oraz zwiększoną odporność. Zajęcia prowadzi terapeuta integracji sensorycznej. 

Zajęcia nie obejmują kart Multisport, Fit Profit, Fit Sport oraz Medicover