Gimnastyka Słowiańska to holistyczny system odmowy fizycznej i duchowej wywodzący się ze słowiańskiego dziedzictwa etnicznego. Ćwiczenia te dedykowane są  kobietom ze względu na ich wpływ na układ hormonalny. Dzięki regularnej praktyce otwieramy się na nowe jakości w naszym życiu.

Korzyści płynące z  regularnej praktyki gimnastyki słowiańskiej: 
✨Z punktu widzenia psychologii  - ćwiczenia przyczyniają się do wzmocnienia  "słabych punktów" w nas, poprawiają samoocenę, wiarę w siebie i zwiększają intuicję. Zwiększenie poczucia własnej wartości, zdobycie umiejętności samoregeneracji, bycia w kontakcie z samą sobą i jedności ze światem, która ułatwia pozostanie w formie i dobrym nastroju, samoświadomość i akceptacja swojej kobiecości.
 
✨ Z punktu widzenia ciała fizycznego - poprawia się metabolizm, wzmacnia się forma brzucha i pośladków, polepsza się kształt piersi, koryguje postawa, normalizuje ciśnienie krwi. Ciało staje się bardziej plastyczne, pełne wdzięku i siły, dzięki wzmocnieniu mięśni i stawów.Zalecane przy menopauzie i bolesnym miesiączkowaniu. Wzmacniają się mięśnie gładkie pochwy. Zwiększa się seksualność i atrakcyjność dzięki pobudzeniu ćwiczeniami obszarów miednicy. 

✨ Z punktu widzenia energetyki - ćwiczenia oczyszczają i poszerzają kanały energetyczne, zwiększają potencjał. Następuje odmłodzenie dzięki regeneracji ciała i oczyszczeniu kanałów energetycznych.  

INFORMACJE PRAKTYCZNE (CO ZABRAĆ, JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ)?
Zabierz ze sobą wygodny strój, zadbaj aby było Ci wygodnie. 
Ćwiczymy boso lub w skarpetkach, bez biustonosza lub w miękkim sportowym.

WTOREK godz 18:00

CZWARTEK godz 10:00

CENA 45 ZŁ

Zajęcia prowadzi Anita Kozak