Stres, długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej, ciągłe wykonywanie tych samych ruchów są przyczynami nie tylko złego samopoczucia, ale mogą również doprowadzić do chronicznego przemęczenia, zwiększenia napięcia mięśniowego, bezsenności, bólów głowy. Każdy zna te dolegliwości z własnego doświadczenia, ale niewiele osób potrafi sobie z nimi radzić. W wielu przypadkach odpowiedni masaż wystarczy do pozbycia się tych dolegliwości. Regularny masaż m.in. wzmacnia mięsnie grzbietowe, optymalizuje krążenie, usuwa istniejące blokady w naczyniach krwionośnych i zapobiega powstawaniu nowych. Masaż sprawia że układ nerwowy i wszystkie organy wewnętrzne zaopatrywane są w substancje odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Masaż klasyczny/relaksacyjny

Masaż klasyczny jest metodą leczenia zewnętrznych i wewnętrznych objawów jak i przyczyn choroby. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając wpływ na organizm. Masaż klasyczny może być całościowy, czyli taki gdzie masowane są kończyny dolne i górne, plecy i kark, brzuch i klatka piersiowa lub częściowy, gdzie masowany jest tylko wybrany przez pacjenta obszar np. same plecy i kark lub nogi.

30 minut - 70 zł 

60 minut - 120 zł 

Masaż sportowy/leczniczy

Jest jednym z ważniejszych elementów odnowy biologicznej, która stanowi integralną część treningu sportowego. Masaż sportowy w zależności od czasu stosowania spełnia różne funkcje. Przed wysiłkiem jest uzupełnieniem rozgrzewki, przygotowując w ten sposób aparat mięśniowo - więzadłowy do wzmożonego wysiłku fizycznego. Po wysiłku jest wykonywany w celu przyspieszenia procesów restytucyjnych. Masaż usprawnia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przyspiesza krążenie limfy, a co za tym idzie zwiększa dopływ substancji odżywczych do mięśni, szybciej usuwa zbędne produkty przemiany materii i wspomaga procesy regeneracyjne.

30 minut - 70 zł 

60 minut - 120 zł 

Masaż bańką chińską

Stosowany już w czasach starożytnych przez Hipokratesa i Avicenne. Jest to rodzaj terapii podciśnieniowej. W masażu tym stosuję się bańki szklane lub miękkie, gumowe bańki chińskie. Istotą tego zabiegu jest wytworzenie podciśnienia w bańce, które spowoduję zassysanie skóry do środką. Siłę tą można regulować poprzez zwiększenie lub zmniejszenie podciśnienia. Liczba baniek wykorzystywanych podczas masażu zależy od rodzaju schorzenia i kondycji fizycznej pacjenta i wynosi między 6 a 12. Masaż ten działa silnie przekrwienie, poprzez skórę działa na zakończenia nerwowe

30 min - 80 zł 

60 min - 140 zł 

Masaż misami tybetańskini W JASKINI ( NOWOŚĆ )

60 min - 150 zł ( Masaż dla dwojga 60min - 130 zł )

Masaż twarzy

30 min - 60 zł

Masaż tajski stóp

30 min - 70 zł

Msasaż bambusami

30 min - 80 zł

Lomi Lomi

60 min - 140 zł

Biurowy

15 min - 45 zł

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny jest połączeniem masażu z przyjemną i skuteczna metodą usuwania dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych, czyli z aromaterapią. Jest to masaż całego ciała i/lub w zależności od celu zabiegu masaż miejscowy. We wszystkich przypadkach do masażu stosuje się mieszaniny olejków rozpuszczone w naturalnych olejkach roślinnych. Odpowiednio dobrane i zastosowane olejki eteryczne wywierają korzystny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.Celem masażu aromaterapeutycznego jest wprowadzenie do organizmu przez skórę leczniczych substancji zawartych w olejkach oraz poprawa krążenia krwi.

Rodzaje olejków:

Bazylia - przeciwbólowy (skuteczny przy nerwobólach, migrenie, reumatyzmie).
Bergamot - łagodzi napięcia nerwowe, stres, depresję, apatie, stany zapalne skóry, liszaje, opryszczkę, wrzody, zmniejsza łojotok skóry.
Brzoza - antycellulitowy, łagodzi bóle reumatyczne i artretyczne, trądzik.
Cedr - antyseptyczny, łagodzi, przywraca harmonie, ułatwia koncentrację.
Cyprys - tonizuje, wzmacnia.
Cytryna - odświeża, chłodzi, tonizuje, przywraca witalność.
Drzewo herbaciane - dezynfekuje, odświeża, wzmacnia w czasie rekonwalescencji.
Drzewo sandałowe - relaksujący, łagodzi i przynosi ulgę dla ciała i umysłu.
Eukaliptus - bakteriobójczy, antywirusowy, rozgrzewający.
Geranium - przeciwdepresyjny, antycellulitowy, odchudzający, stosowany w zabiegach zmniejszających napięcia nerwowe, lęki, nerwobóle, problemy menopauzy.
Jałowiec - antycellulitowy, oczyszczający.
Melisa - uspokajający, antyseptyczny.
Rozmaryn - pobudza umysł, wspomaga pamięć i koncentrację.
Rumianek - przeciwbólowy, działa kojąco, odkaża.
Tymianek - rozgrzewa, wzmacnia system odpornościowy.
Ylang - relaksuje, przywraca równowagę.

W przypadku chęci skorzystania z masażu z olejkiem dodatkowa opłata 10 zł.  

Masaż twarzy 

doskonały sposób na relaks i zmniejszenie napięcia oraz stresu. Masaż pobudza mięśnie twarzy i komórki do pracy oraz zostaje pobudzony przepływ limfy dzięki czemu skóra jest odpowiednio dotleniona i odżywiona a w efekcie jędrna i elastyczna.

30 min - 50 zł

Masaż tajski stóp

Eliminuje uczucie obolałych i ciężkich stóp. Według wschodniej medycyny na stopach znajdują się receptory całego naszego ciała, które odpowiednio pobudzane wspomagają pracę całego organizmu.

30 min - 60 zł

Masaż bambusem, kijkami i miotełkami bambusowymi 

Intensywny masaż pobudzający. Masaż ten jest idealny dla osób z dużą ilością złogów i toksyn w organizmie. Działa drenująco i modelująco. Wykonywany bambusami i miotełkami które posiadają potencjał elektryczny dzięki zawartemu w bambusach krzemu (w trakcie masażu dochodzi do naturalnego zjawiska zwanego piezoelektrycznością).

60 min - 120 zł

30 min (nogi lub sam kręgosłup) - 70 zł

Masaż Lomi Lomi 

Masaż hawajski wykonywany głównie przedramionami. Masaż ten jest relaksacyjny, wprowadza w stan głębokiego odprężenia, może pozwolić nam uzyskać tzw. "spokojną głowę". Zalecany jest przy stanach permanentnego stresu, przemęczeniu, bólach mięśni i głowy, czy poczuciu wypalenia. Zazwyczaj wykonywany jest on w konkretnej sentencji. Poprawia elastyczność i ruchliwość stawów, rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie krwi, stymuluje do działania.

60 min - 120 zł

Masaż tzw. biurowy (masaż odcinka szyjnego kręgosłupa oraz obręczy barkowej)

Idealny masaż dla osób, które nie mogą poświęcić zbyt wiele czasu na relaks i odpoczynek. Masaż wykonywany jest w pozycji siedzącej, w zależności od preferencji osoby masowanej z użyciem lub bez oliwki oraz w ubraniu bądź z odsłonięciem obszaru masowanego. Masaż rozluźniający, redukujący stres i częste bóle głowy. 

15 min - 40 zł