TBC

TBC - jest to trening ukierunkowany na poprawę naszej wydolności organizmu, wytrzymałości, wzmocnienia mięśni, jak i również nad stabilizacją oraz równowagą. Ćwiczenia są intensywne - dzięki nim spalamy sporo kalorii. 

Poniedziałek godz 17:20

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia te to jednocześnie profilaktyka a także terapia bólów narządu ruchu. Spokojne tempo, odpowiednio dobrane ćwiczenia – to coś dla osób, które chcą  zdrowo ćwiczyć, a nie koniecznie przepadają za szybkim tempem i tradycyjnym aerobikiem.  Zajęcia oparte są na ćwiczeniach korekcyjnych, bez choreografii.  

Ćwiczenia te wskazane są dla osób prowadzących siedzący tryb życia lub miewających problemy z kręgosłupem. Bardzo dobrze na tego typu zajęciach czują się też osoby starsze oraz puszyste.

Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych.

Pomagają też wyrobić nawyk prawidłowej postawy, wzmacniają mięśnie: grzbietu, brzucha a także ud i pośladków. Na zajęciach występuje także dużo ćwiczeń rozciągających klatkę piersiową i prostujących przygarbione plecy.

Trening tego typu przeznaczony jest dla każdego, bez względu na wiek oraz poziom wytrenowania. :-)

Wtorek godz 19:00

Joga

Joga - znaczy zjednoczenie. Praktykę jogi zaczynamy od pracy z ciałem fizycznym. Uczymy się precyzyjnego i bezpiecznego wykonywania asan tj. postaw ciała. Nie są to zwykłe ćwiczenia gimnastyczne ale precyzyjnie wykonywane stany ciała i umysłu. Następnie włączamy ćwiczenia oddechowe. Regularna praktyka z odpowiednią uwagą i intencją, stanem umysłu i systematycznością poprawia stan zdrowia, pamięć, jasność myślenia, zdolnośc do koncentracji, stabilności emocjonalnej, poczucie własnej wartości i siłę woli.

Poniedziałek godz 18:30 oraz 19:45

Czwartek godz 18:00

JOGA DLA DZIECI ( NOWOŚĆ )

Joga dla dzieci z rodzicami - zajęcia z Jogi korzystnie wpływają na nasze mięśnie, kształtują prawidłową postawę i dodaje witalności. Dodatkowym atutem Jogi jest wpływ na naszą psychikę - wycisza, uspokaja oraz wzmaga koncentrację.

Zajęcia są prowadzone w formie zabawy. Trenerka opwiada historię w której wykonywane są figury. Po ćwiczeniach przychodzi czas na relaks w dźwiękach mis oraz innych instrumentów.

Czwartek godz 19:15

Organizujemy również Jogę dla grup przedszkolnych i szkolnych !

Uwaga

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.
Rezerwacja pod numerami tel. 81 741-24-11 

CENNIK:

Joga dziecko + rodzic - 20 zł + 15 zł lub karta multisport plus, classic, FitProfit, FitSport, Medicover oraz aplikacja PZU Sport


ZAJĘCIA FITNES (TBC, ZDROWY KRĘGOSŁUP,JOGA)

wejście jednorazowe  - 30.00 zl

karnet (5 wejścia)  -  120.00 zł

karnet (10 wejść)  -  210.00 zł

karnet (15 wejść ) - 270.00 zł

karnet (20 wejść ) - 320.00 zł

karnet (12 wejść) - 216.00 zł